Motel One Graz
Volwassenen:
Kinderen:
Ages of children:
Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.
Overzicht
Dit comfortabele Motel One Graz met 3 sterren is gelegen op alleen 1 km afstand van University of Music and Performing Arts en op slechts 500 meter van het Landeszeughaus. Wifi is beschikbaar in openbare gebieden en er is ook een openbare parkeergelegenheid in de buurt.
Locatie
Het hotel ligt op wandelafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan het Operagebouw Graz en op een korte afstand van Graz Centraal station. Motel One bevindt zich op afstand van maar 100 meter van de bushalte Opernring, op afstand van slechts 550 meter van het Regionale Parlement van Graz.
Vervoer
Dit hotel geniet een centrale ligging op 20 minuten rijden van Graz.
Bezienswaardigheden in de buurt
Het is op 20 minuten lopen om het SCHELL COLLECTION - Museum für Schlösser, Schlüssel, Kästchen, Kassetten und Eisenkunstguss te bereiken.
Kamers
Als u in Motel One Graz verblijft, kunt u kiezen uit een van de 153 kamers met een flatscreen TV met satellietzenders en essentiële zaken zoals airconditioning. Ze bieden badkamers met een apart toilet en een douche.
Dineren
Het ontbijt bestaat uit vers gebak, kaas en verse vruchten. Gasten kunnen eten in Porta Di Ferro, gelegen op 100 meter afstand.
Kamers & Beschikbaarheid
Standaardkamer met Queensize Bed en Uitzicht op de Stad
Standaard Tweepersoonskamer
Superior Tweepersoonskamer
Faciliteiten
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Dineren
- Bar/ lounge
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Lift
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Faciliteiten
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Dineren
- Bar/ lounge
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Lift
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Faciliteiten voor kinderen
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbuffet
Kamerfaciliteiten
- Airconditioning
- Verwarming
- Geluiddichte kamers
Toegankelijkheid
- Toilet voor gehandicapten
- Badkamer voor gehandicapten
Media
- Flat-screen TV
Decor
- Vloerbedekking
Toeristische attracties in Graz
Toeristische attracties in Graz
Lokale bezienswaardigheden
- 394 m 1292 ft Landhaus
- 71 m 232 ft Eisernes Tor
- 432 m 1416 ft Dom im Berg
- 888 m 2915 ft Murinsel
- 786 m 2578 ft Schlossbergplatz
- 600 m 1970 ft Hof Deutscher Ritterorden
Zich verplaatsen
- 8 km 5 mi Luchthaven Graz
- 96.9 km 60.2 mi Luchthaven Klagenfurt
- 68 km 42.2 mi Luchthaven Maribor
Dineropties
- 50 m 164 ft Opern Pavillon
- 80 m 263 ft Fast-Food Stands
- 100 m 328 ft MARTIN AUER Jakominiplatz
- 120 m 394 ft BoboQ
- 130 m 427 ft Draxler
- 140 m 459 ft Opern Cafè
Veelgestelde vragen
"Welke parkeermogelijkheden zijn er in de buurt van Motel One Graz?"
Gasten kunnen gebruikmaken van de openbare parkeergarage van BOE Graz, genaamd Oper Graz, die zich aan de overkant van het hotel bevindt. Het dagtarief bedraagt € 22, met een korting voor hotelgasten ten opzichte van het standaardtarief van € 40.
"Biedt Motel One Graz een ontbijtservice aan, en wat zijn de kosten?"
Het hotel biedt ontbijt aan voor € 17,9 per persoon per dag. Het ontbijt bestaat uit een verscheidenheid aan verse producten in een aangename sfeer.
"Zijn er eetgelegenheden in het Motel One Graz?"
Een eigen bar en koffiehuis zijn beschikbaar voor gasten, waarbij de bar cocktails en dranken serveert. De opties voor eten omvatten een kindvriendelijk buffet en wijn of champagne tegen meerprijs.
"Wat zijn de kenmerken van de kamers in Motel One Graz?"
Alle kamers zijn uitgerust met een flatscreen-tv, een eigen badkamer met douche, haardroger en geluidsisolatie om geluidsoverlast te minimaliseren. De kamers worden dagelijks schoongemaakt en zijn rookvrij.
"Welke transportverbindingen zijn er in de buurt van Motel One Graz?"
Het hotel ligt naast tramhaltes, wat een gemakkelijke toegang biedt tot de stad en de belangrijkste bezienswaardigheden. De tramhalte bevindt zich op slechts twee minuten van het hotel, wat het gemakkelijk maakt om u door Graz te verplaatsen.
"Worden er nog extra diensten aangeboden in het hotel?"
Diensten omvatten een 24-uurs receptie, bagageopslag, een snelle in- en uitcheckservice en gratis airconditioning in alle kamers. Het hotel biedt ook gratis Wi-Fi in alle ruimtes.
"Is het hotel toegankelijk voor gasten met beperkte mobiliteit?"
Het hotel beschikt over rolstoeltoegankelijke faciliteiten, waaronder toegankelijke badkamers met extra voorzieningen zoals steunbeugels en lagere wastafels. Het pand is uitgerust met een lift en alle openbare ruimtes zijn toegankelijk.
"Welke talen spreken de medewerkers van Motel One Graz?"
Medewerkers spreken Duits en Engels, wat de communicatie voor internationale reizigers vergemakkelijkt.
"Welke veiligheidsmaatregelen zijn er in het hotel?"
Het pand is beveiligd met camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes, brandblussers, rookmelders, alarmen en sleutelkaarttoegang. Kluisjes zijn beschikbaar bij de receptie.
"Welke kenmerken maken Motel One Graz geschikt om de stad te verkennen?"
Het hotel is centraal gelegen in Graz, vlakbij de Klokkentoren van Graz, Kunsthaus Graz en Casino Graz, op loopafstand. Het biedt een moderne, gezellige ambiance en gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer voor stadsbezichtigingen.
Meer geweldige hotels in Graz
Bekijk alle foto's
Van
60$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
73$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
68$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
80$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
67$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
54$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
39$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
101$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
207$/nacht
Aanbevolen hotels in andere steden
Bekijk alle foto's
Van
6$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
285$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
44$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
53$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
125$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
87$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
93$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
220$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
152$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
78$/nacht